MOJE SLUŽBY

Co nabízíme


V naší ordinaci nabízíme komplexní péči pro děti od narození do 19 let

/ K prvnímu setkání přichází již těhotné ženy, vzájemně se představíme, budoucí maminka, případně oba rodiče mají možnost prohlédnout si ordinaci a okolní prostory včetně čekárny apod. Domlouváme se na dalším postupu, zejména na první vyšetření novorozence a registraci. Případně poskytneme informace k základnímu vybavení pro miminko, rádi podáme i praktické informace o budoucím porodu a kojení. Novorozence vyšetříme v domácím prostředí nebo přímo v ordinaci, to je na domluvě mezi námi.


/ V prvním roce života vás čeká minimálně 9 návštěv u nás - preventivních prohlídek. Většinou se ale vídáme častěji, miminka zveme zpočátku po 14dnech, pak po měsíci a v druhé polovině roku již po 2 měsících. Dítě během prvního roku života udělá obrovské pokroky, budeme vás upozorňovat na co si dát pozor, jak s miminkem manipulovat, jak si s ním hrát, aby se správně rozvíjelo. Budeme spolu velmi individuálně konsultovat kojení, postupné zavádění příkrmů a v neposlední řadě budeme očkovat.


/ Další preventivní prohlídky jsou v 18. měsících, ve 3 letech a pak vždy po 2 letech (5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 a 19 letech). Vždy sledujeme výšku, váhu, krevní tlak, zrakovou ostrost, barvocit, vyšetření moči. Shrneme nemocnost za předcházející 2 roky, zjišťujeme změny zdravotního stavu, případně po nich cíleně pátráme.


/ Poskytujeme i řadu nadstandardních služeb. Máme možnost vyšetřit hodnotu CRP z kapky krve přímo v pohodlí naší ambulance. CRP z prstu odliší bakteriální a virové onemocnění a nasměruje nás k cílenému použití nebo naopak nepoužití antibiotik.

/ Umožňujeme orientační vyšetření z výtěru krku na přítomnost Streptokoka pyogenes (laicky tzv. Spálový bacil) s výsledkem během několika minut

/ Vyšetření zraku Plusoptix -SCREENING ZRAKU DĚTÍ                                                                                                       Časný záchyt očních vad u dětí předškolního věku - hrazeno zdravotními pojišťovnami v ČR


/ Nabízíme bezbolestné nastřelení náušnic