! Aktuální situace !

26.10.2020

Doporučená režimová opatření s ohledem na epidemiologickou situaci v době coronavirové pandemie

Všechny pacienty ošetřujeme VÝHRADNĚ PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ
S nemocným dítětem (horečky, kašel, dušnost) NEVSTUPUJTE DO ČEKÁRNY/ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ a předem STAV KONZULTUJTE S LÉKAŘEM NA TEL.ČÍSLE 377 982 017


Nadále pokračujeme v již zavedeném systému telefonického objednávání. Prosím zejména návštěvy s nemocnými dětmi předem telefonicky ohlásit a domluvit se na konkrétním čase.

Ordinační hodiny ponecháváme beze změny, jen měníme organizaci práce. Během dopoledne ošetřujeme nejdříve zdravé pacienty - preventivní prohlídky, očkování, plánované laboratorní odběry, předoperační vyšetření apod.... Nemocné ošetřujeme po předchozí telefonické domluvě v odpoledních hodinách.

Telefonicky nás kontaktujte kdykoliv během ordinačních hodin, pokud se nedovoláte napoprvé, zpravidla to znamená, že se intenzivně věnujeme dítěti přímo v ordinaci, proto zkoušejte volat opakovaně. Pokud byste se přesto nedovolali, napište nám prosím stručnou mailovou zprávu včetně telefonické kontaktu (stepanka@ordinaceslunicko.cz, jana@ordinaceslunicko.cz). Jakmile to bude v našich silách, ozveme se sami, může to být i po ordinačních hodinách.

Do objektu zdravotního zařízení vstupuje vždy jen pacient a jeden doprovod. Roušky nevyžadujeme u zdravých dětí do 3 let.

Před vstupem do čekárny máte k dispozici desinfekci. Pozor na chybné použití desinfekce malými dětmi!

V případě že Vaše dítě onemocní respiračním infektem - rýma, kašel, teplota,....ale jeho stav nevyžaduje konsultaci ani návštěvu u lékaře, ponechte prosím dítě doma 10 dní a pokud poslední 3 dny nevykazuje žádné známky infektu, může se vrátit zpět do školy či mateřské školy. Potvrzení o zdravotním stavu by nemělo být školou vyžadováno. V případě nejistoty o jak závažné onemocnění se jedná nebo pokud budete mít podezření na možné onemocnění Covid19, telefnicky nás kontaktujte co nejdříve, domluvíme další postup.